درباره ما

در ارتباط با هارای تجارت بیشتر بدانید...

تخصصی ترین و اصلی ترین خدماتی که هارای تجارت به همکاران خود ارائه می دهد بخش تجاری کار و مجموعه است. در این بخش علاوه بر صادرات و واردات کالاهای مختلف مخصوصا صنایع چوب و ام دی اف (MDF)، اقدام به تامین کالا، خدمات گمرکی مخصوصا ترخیص سخت ترین کالاهای ممکن، ثبت سفارش، حوالجات ارزی و… می کند.

هلدینگ هارای تجارت با اتکا به دانش و تجربه بیش از 15 ساله خود در انواع زمینه ها از جمله تجارت داخلی و خارجی، خرید و فروش املاک در داخل و خارج از کشور، انواع بیمه، خدمات مهاجراتی و خدمات قضایی همواره پیشرو در عرصه فعالیت بین المللی بوده که این به خودی خود فعالان عرصه داخلی و بین المللی را وادار به تحسین کرده است.

هارای تجارت مجموعه ای بزرگ از کارشناسان و متخصصان نخبه در زمینه های یاد شده است. تلاش این مجموعه همواره ایجاد نامی بزرگ، مطمئن و قابل اتکا در سطح جهانی بوده که روز به روز دستیابی به این هدف نزدیکتر می شود.

ما با به روز نگه داشتن دانش و به کارگیری تجربه چندین ساله خود همیشه در تلاش هستیم تا خدمات ارائه شده خود را به بهترین و ارزشمندترین شکل ممکن به همراهان خود ارائه دهیم. دستیابی به این امر باعث شده است که هارای تجارت در زمینه های فعالیت خود همواره در بین بهترین های زمینه فعالیت خود باشد.

ما با ایجاد یک زنجیره جامع، منظم و یکپارچه خدمات قصد دارم در زمینه مهاجرتی و تجارت بین الملل در وقت و صرف هزینه شما صرفه جویی کرده و به بهترین شکل ممکن اقدام به ارائه خدمات به شما عزیزان کنیم.

چشم انداز بزرگ مجموعه هارای تجارت ایجاد زنجیره ی بزرگ بین المللی عرضه و تقاضای کالای های مختلف به سریع ترین و مطمئن ترین شکل ممکن است. به گونه ای که به جدی ترین شکل ممکن تسهیل کننده بخشی از تجارت بین المللی کشور عزیزمان یعنی جمهوری اسلامی ایران باشد.

سخن همکاران هارای تجارت

این بازخورد ها بخش کوچکی از موفقیت های بسیار بزرگ هارای تجارت در زمینه های مختلف است

هلدینگ هارای تجارت که یکی از زیرمجموعه های ان نمایندگی بیمه نوین را در اختیار دارد به شایستگی با فعالیت های مطمئن و سودمند خود بی شک یکی از تحسین برانگیزترین فعالان بیمه به خصوص در زمینه باربری هستند.
بیمه نوین شعبه ارومیه
توسط نسترن اکبری
مدیر طرح و توسعه, بیمه نوین
یکی از بزرگترین همکاران ما در زمینه تجارت بین المللی هلدینگ هارای تجارت بوده که انحصارا واردات محصولات شرکت ما به ایران را بر عهده دارند. همکاری با چنین مجموعه باتجربه و قدرتمندی از موفقیت های چامسان اردو محسوب می شود.
کارخانه ام دی اف چامسان اردو
توسط بلدا گوکهان آکموت
مدیرعامل, چامسان اردو
فعالیت های مالی متعدد و موفق هلدینگ هارای تجارت نشان از تجارت اصولی، اطمینان و خوش حسابی آن مجموعه بوده که مارا بر آن می دارد تا تمامی خدمات بانکی مخصوصا حوالجات ارزی را در سریعترین شکل ممکن برای ایشان فراهم آوریم.
بانک پاسارگاد
توسط اکبر حیدریزاد
رییس, بانک پاسارگاد ارومیه
همکاری مجموعه داماک ترکیه در زمینه خرید و فروش املاک و مستغلات با کارشناسان مجرب و متعهد هلدینگ هارای تجارت مخصوصا در شهر استانبول کمک شایانی به رشد و پیشرفت هر دو مجموعه به بهترین شکل ممکن شده است.
هلدینگ ملکی داماک
توسط آتاک زینال اوغلو
مدیر فروش, داماک ترکیه
فعالیت های گسترده هارای تجارت در کشورهای اطراف به خصوص در ایران و ترکیه ما را واداشت تا در اسرع وقت تصمیم به ایجاد کانال همکاری با این مجموعه بین المللی کنیم. این یکی از سودمندترین همکاری های آتا وال است.
کارخانه کاغذ دیواری آداوال
توسط مرتجان دوغرو
مدیر فروش, آتاوال
این مشهود است که هلدینگ هارای تجارت از بزرگترین تاجران در اکوسیستم چوب، MDF، کاغذ دیواری، کف پوش و... در ایران است. با توجه به این موضوع بدیهی است که ارتباط و همکاری با این مجموعه بزرگ افتخاری برای آرین سینا باشد.
کارخانه ام دی اف آرین سینا
توسط محسن آقاجانی
مدیر فروش, آرین سینا

کشور های زیرمجموعه همکاری و فعالیت

تجربه و فعالیت 15 ساله منجر به ایجاد مجموعه تجاری قدرتمند با همکاری بسیاری از کشورها شده است. ایجاد چنین زنجیره بزرگ و قدرتمند در تجارت بین المللی یکی از بزرگترین اهداف مجموعه هارای تجارت می باشد. همین امر نیز باعث رونق تجاری کشور به خصوص بخش شمال غربی ابران شده است.

کشورهای زیرمجموعه فعالیت هارای تجارت

آدرس دفتر های مرکزی در تهران و ارومیه

دو شعبه اصلی و مرکزی هارای تجارت در تهران و ارومیه قرار دارند

آدرس دفتر تهران: بزرگراه یادگار امام، بلوار سعادت آباد،نبش کوچه باغستان 2

آدرس دفتر ارومیه: بزرگراه والفجر، خیابان صدا و سیما، روبروی اداره ثبت

مقایسه آگهی ها

مقایسه