هلدینگ هارای تجارت

ارائه دهنده جامع ترین خدمات صادرات و واردات، خرید ملک، مهاجرت، بیمه و...

تجربه یک سرمایه گذاری مطمئن حق شماست!

برای شروع با ما در ارتباط باشید: 989123393412+

کشور های زیرمجموعه همکاری و فعالیت

تجربه و فعالیت 15 ساله منجر به ایجاد مجموعه تجاری قدرتمند با همکاری بسیاری از کشورها شده است

چرا هارای تجارت بهترین انتخاب است؟

مهمترین مزیت های همکاری با ما

01

تجربه 15 ساله تجارت بین المللی

این فعالیت حرفه ای و قدرتمند در زمینه تجارت بین المللی، هارای تجارت را تبدیل به یکی از بزرگترین وارد و صادرکنندگان کشور تبدیل کرده است.

02

دارای متخصص ترین کارشناسان خرید و فروش ملک

کارشناسان بخش ملکی هلدینگ هارای تجارت از ابتدای کار تا نهایی کردن بهترین انتخاب برای شما همیار و مشاور شما خواهند بود.

03

نمونه های موفق

رزومه هلدینگ هارای تجارت پر از موفقیت ها و رضایت مندی های فراوان توسط مشتریان است که همه آنها قابل استعلام و اتکا می باشند.

04

صرفه جویی در زمان و هزینه

هارای تجارت تمامی خدمات خود را به صورت جامع و پیوسته ارائه می دهد که علاوه بر انجام سریعتر کارهای شما، هزینه ها را نیز کاهش می دهد.

05

تجربه و تخصص همکاران

تمامی همکاران حاضر در زیرمجموعه هارای تجارت از باتجربه ترین و متخصص ترین افراد حاضر در زمینه خود می باشند که هدف آنها به انجام رساندن خدمات شما به بهترین نحو ممکن است.

فرم استعلام خدمات هارای تجارت

پس از پر کردن این فرم و درخواست ارائه خدمات، کارشناسان ما در اسرع وقت برای مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.


Commercial

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incidi dunt

هلدینگ هارای تجارت

همه آن چیزی که شما به آن نیاز دارید!

هلدینگ هارای تجارت با اتکا به دانش و تجربه بیش از 15 ساله خود در انواع زمینه ها از جمله تجارت داخلی و خارجی، خرید و فروش املاک در داخل و خارج از کشور، انواع بیمه، خدمات مهاجراتی و خدمات قضایی همواره پیشرو در عرصه فعالیت بین المللی بوده که این به خودی خود فعالان عرصه داخلی و بین المللی را وادار به تحسین کرده است.

هارای تجارت مجموعه ای بزرگ از کارشناسان و متخصصان نخبه در زمینه های یاد شده است. تلاش این مجموعه همواره ایجاد نامی بزرگ، مطمئن و قابل اتکا در سطح جهانی بوده که روز به روز دستیابی به این هدف نزدیکتر می شود. 

ما با به روز نگه داشتن دانش و به کارگیری تجربه چندین ساله خود همیشه در تلاش هستیم تا خدمات ارائه شده خود را به بهترین و ارزشمندترین شکل ممکن به همراهان خود ارائه دهیم. دستیابی به این امر باعث شده است که هارای تجارت در زمینه های فعالیت خود همواره در بین بهترین های زمینه فعالیت خود باشد. 

ما با ایجاد یک زنجیره جامع، منظم و یکپارچه خدمات قصد دارم در زمینه مهاجرتی و تجارت بین الملل در وقت و صرف هزینه شما صرفه جویی کرده و به بهترین شکل ممکن اقدام به ارائه خدمات به شما عزیزان کنیم.

سخن همکاران هارای تجارت

این بازخورد ها بخش کوچکی از موفقیت های بسیار بزرگ هارای تجارت در زمینه های مختلف است

هلدینگ هارای تجارت که یکی از زیرمجموعه های ان نمایندگی بیمه نوین را در اختیار دارد به شایستگی با فعالیت های مطمئن و سودمند خود بی شک یکی از تحسین برانگیزترین فعالان بیمه به خصوص در زمینه باربری هستند.
توسط نسترن اکبری
مدیر طرح و توسعه, بیمه نوین
یکی از بزرگترین همکاران ما در زمینه تجارت بین المللی هلدینگ هارای تجارت بوده که انحصارا واردات محصولات شرکت ما به ایران را بر عهده دارند. همکاری با چنین مجموعه باتجربه و قدرتمندی از موفقیت های چامسان اردو محسوب می شود.
توسط بلدا گوکهان آکموت
مدیرعامل, چامسان اردو
فعالیت های مالی متعدد و موفق هلدینگ هارای تجارت نشان از تجارت اصولی، اطمینان و خوش حسابی آن مجموعه بوده که مارا بر آن می دارد تا تمامی خدمات بانکی مخصوصا حوالجات ارزی را در سریعترین شکل ممکن برای ایشان فراهم آوریم.
توسط اکبر حیدریزاد
رییس, بانک پاسارگاد ارومیه
همکاری مجموعه داماک ترکیه در زمینه خرید و فروش املاک و مستغلات با کارشناسان مجرب و متعهد هلدینگ هارای تجارت مخصوصا در شهر استانبول کمک شایانی به رشد و پیشرفت هر دو مجموعه به بهترین شکل ممکن شده است.
توسط آتاک زینال اوغلو
مدیر فروش, داماک ترکیه
فعالیت های گسترده هارای تجارت در کشورهای اطراف به خصوص در ایران و ترکیه ما را واداشت تا در اسرع وقت تصمیم به ایجاد کانال همکاری با این مجموعه بین المللی کنیم. این یکی از سودمندترین همکاری های آتا وال است.
توسط مرتجان دوغرو
مدیر فروش, آتاوال
این مشهود است که هلدینگ هارای تجارت از بزرگترین تاجران در اکوسیستم چوب، MDF، کاغذ دیواری، کف پوش و... در ایران است. با توجه به این موضوع بدیهی است که ارتباط و همکاری با این مجموعه بزرگ افتخاری برای آرین سینا باشد.
توسط محسن آقاجانی
مدیر فروش, آرین سینا

مقایسه آگهی ها

مقایسه